Vacatures in Oostenrijk: 4.476 openstaand
Kort antwoord
Op 15 oktober 2026 telde Keywordise 4.476 openstaande vacatures in Oostenrijk van 721 werkgevers. 2.738 zijn in de laatste 30 dagen geplaatst en 940 in de afgelopen zeven dagen. De grootste beroepscategorieën zijn management (712), sales (583), IT en software (499). 3,5% van de vacatures is remote.
Beroepscategorieën in Oostenrijk
| Beroepscategorie | Vacatures | Aandeel |
|---|---|---|
| Management | 712 | 15,9% |
| Sales | 583 | 13,0% |
| IT en software | 499 | 11,1% |
| Horeca | 363 | 8,1% |
| Financiën en bedrijfskunde | 363 | 8,1% |
| Kantoor en administratie | 360 | 8,0% |
| Engineering | 258 | 5,8% |
| Installatie, onderhoud en reparatie | 211 | 4,7% |
| Transport en logistiek | 190 | 4,2% |
| Persoonlijke dienstverlening | 147 | 3,3% |
| Productie | 133 | 3,0% |
| Onderwijs | 106 | 2,4% |
| Schoonmaak en facilitair | 82 | 1,8% |
| Kunst, design en media | 79 | 1,8% |
| Zorg | 73 | 1,6% |
| Bouw | 69 | 1,5% |
| Sociaal werk | 68 | 1,5% |
| Wetenschap en onderzoek | 63 | 1,4% |
| Beveiliging | 42 | 0,9% |
| Zorgondersteuning | 39 | 0,9% |
| Landbouw | 13 | 0,3% |
| Juridisch | 11 | 0,2% |
Werkgevers met de meeste vacatures in Oostenrijk
- DeloitteAT103 · vacatures
- Red Bull84 · vacatures
- PwC66 · vacatures
- BJAK63 · vacatures
- ANGEHEUERT GmbH51 · vacatures
- METRO51 · vacatures
- Accenture40 · vacatures
- SalesianerMiettex39 · vacatures
Zie alle vacatures en solliciteer met een cv per vacature
Keywordise koppelt deze vacatures aan je cv, schrijft per vacature een eerlijk cv en solliciteert voor je. 7 dagen gratis, 27 sollicitaties, geen betaalgegevens.
Gratis proberen →Vergeleken met andere landen
Plaats 32 van 56 landen op aantal vacatures, 0,2% van alle vacatures die we tellen.
Veelgestelde vragen
Hoeveel vacatures staan er nu open in Oostenrijk?
Op 15 oktober 2026 telde Keywordise 4.476 openstaande vacatures in Oostenrijk, waarvan 940 nieuw in de afgelopen zeven dagen.
Welke beroepen zijn het meest gevraagd in Oostenrijk?
Op aantal openstaande vacatures: management (712), sales (583), IT en software (499).
Welke bedrijven werven het meest in Oostenrijk?
DeloitteAT, Red Bull, PwC, BJAK, ANGEHEUERT GmbH.
Hoeveel vacatures in Oostenrijk zijn remote?
3,5% van de openstaande vacatures in Oostenrijk staat als remote vermeld.
Hoe actueel zijn deze cijfers?
Ze worden elke dag opnieuw opgebouwd uit vacatures die in de voorgaande 72 uur als open zijn bevestigd.
Vrij te gebruiken onder CC BY 4.0: vermeld "Keywordise Arbeidsmarktindex" met een link naar deze pagina.