Home / Arbeidsmarktindex / Verenigde Staten

Vacatures in de Verenigde Staten: 1.198.907 openstaand

Bijgewerkt

Kort antwoord

Op 15 oktober 2026 telde Keywordise 1.198.907 openstaande vacatures in de Verenigde Staten van 35.229 werkgevers. 845.467 zijn in de laatste 30 dagen geplaatst en 232.585 in de afgelopen zeven dagen. De grootste beroepscategorieën zijn management (152.739), sales (142.196), zorg (133.429). 4,8% van de vacatures is remote.

1.198.907Openstaande vacatures
845.467Geplaatst in de laatste 30 dagen
232.585Nieuw in de laatste 7 dagen
35.229Werkgevers
4,8%Remote

Beroepscategorieën in de Verenigde Staten

BeroepscategorieVacaturesAandeel
Management152.73912,7%
Sales142.19611,9%
Zorg133.42911,1%
Kantoor en administratie83.6487,0%
IT en software82.2276,9%
Financiën en bedrijfskunde71.2855,9%
Transport en logistiek70.9705,9%
Engineering67.6465,6%
Zorgondersteuning55.3814,6%
Installatie, onderhoud en reparatie53.1284,4%
Productie51.0084,3%
Persoonlijke dienstverlening36.8993,1%
Onderwijs36.3623,0%
Horeca35.5453,0%
Sociaal werk23.8862,0%
Wetenschap en onderzoek20.9501,7%
Kunst, design en media20.8491,7%
Bouw16.2231,4%
Beveiliging15.8881,3%
Schoonmaak en facilitair11.8051,0%
Juridisch5.7130,5%
Landbouw1.9890,2%

Werkgevers met de meeste vacatures in de Verenigde Staten

Zie alle vacatures en solliciteer met een cv per vacature

Keywordise koppelt deze vacatures aan je cv, schrijft per vacature een eerlijk cv en solliciteert voor je. 7 dagen gratis, 27 sollicitaties, geen betaalgegevens.

Gratis proberen →

Vergeleken met andere landen

Plaats 1 van 56 landen op aantal vacatures, 61,5% van alle vacatures die we tellen.

Veelgestelde vragen

Hoeveel vacatures staan er nu open in de Verenigde Staten?

Op 15 oktober 2026 telde Keywordise 1.198.907 openstaande vacatures in de Verenigde Staten, waarvan 232.585 nieuw in de afgelopen zeven dagen.

Welke beroepen zijn het meest gevraagd in de Verenigde Staten?

Op aantal openstaande vacatures: management (152.739), sales (142.196), zorg (133.429).

Welke bedrijven werven het meest in de Verenigde Staten?

Dominos, CVS Health, Lowes, Bluemercury, Albertsons Companies.

Hoeveel vacatures in de Verenigde Staten zijn remote?

4,8% van de openstaande vacatures in de Verenigde Staten staat als remote vermeld.

Hoe actueel zijn deze cijfers?

Ze worden elke dag opnieuw opgebouwd uit vacatures die in de voorgaande 72 uur als open zijn bevestigd.

Vrij te gebruiken onder CC BY 4.0: vermeld "Keywordise Arbeidsmarktindex" met een link naar deze pagina.